Wyposażenie

Własności trakcyjne samochodu HONKER stawiają go w rzędzie najlepszych samochodów przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach terenowych. Odpowiednikami HONKERa o zbliżonej dzielności terenowej i nośności są bardzo rzadkie typy samochodów terenowych innych marek. Dzielność terenowa w oparciu o wyposażenie w blokadę tylnego mostu, biegi terenowe, napęd na cztery koła z blokadą międzyosiową, zdolność do brodzenia nawet do 0,8 metra głębokości oraz kąty zejścia i natarcia przy wysokich gabarytach samochodu w znacznym zakresie przewyższa konkurencję.

HONKER to pojazd konserwatywny stylistycznie i prosty konstrukcyjnie. Zastosowano w nim wiele rozwiązań klasycznych, dobrze sprawdzonych w terenie. Jest bardzo przestronny i pojemny. Jest także bardzo bezpieczny: pod dachem znajdują się solidne stalowe pałąki, zwiększające bezpieczeństwo jazdy pasażerów. Środek ciężkości znajduje się nisko, co ma wpływ na jazdę na przechyłach bocznych.

Producent oferuje bogate wyposażenie dodatkowe, m. in: drugi zbiornik paliwa, dodatkowe światła (szperacze), bagażnik dachowy, dodatkowy kanister, markowe wyciągarki, rurowe osłony itd. Istnieje też możliwość wyposażenia pojazdu w podgrzewacz silnika, ogrzewanie postojowe czy klimatyzację oraz szereg urządzeń według indywidualnych potrzeb użytkownika.

HONKER 4x4 - Wyposażenie